• Photo of Photo
  • Photo of Photo
  • Photo of Photo

Moving time  one hour 33 minutes

Time  2 hours 2 minutes

Coordinates 490

Uploaded March 4, 2019

Recorded March 2019

-
-
2,674 ft
1,041 ft
0
0.4
0.8
1.62 mi

Viewed 434 times, downloaded 16 times

near Vranisht, Vlorë (Albania)

Guri i Qytetit apo Sofra e Zotit , Tryeza e Perendive , Guri ne Qiell etj , eshte nje monument prehistorik 4 - 9 mije vjet i vjeter . Ka sherbyer si vend kulti Pagan ne Lashtesi , por dhe vazhdon te adhurohet edhe ne ditet e sotme !
Ecje pa veshtiresi , shteg i qarte nga levizjet e bagetive , por i pa shenuar
Pjerresi pak mbi mesataren !
Photo

Photo

Photo

Photo

Photo

Photo

Comments

    You can or this trail