Moving time  one hour 36 minutes

Time  2 hours 58 minutes

Coordinates 1097

Uploaded September 26, 2018

Recorded September 2018

-
-
2,927 f
2,293 f
0
1.0
1.9
3.81 mi

Viewed 255 times, downloaded 3 times

near Peshkopi, Dibër (Albania)

Eshte nje shteg qe kalon ne perroin dhe kompleksin e llixhave, rrenojat e Peshkopise dhe Borovajkun e Bugjunecit.
 • Photo of Qendra balneare- station of hotspring
 • Photo of Qendra balneare- station of hotspring
 • Photo of Burimi llixhave (uji I ngroht)-natural pool of hotsprings
 • Photo of Burimi llixhave (uji I ngroht)-natural pool of hotsprings
 • Photo of Mulliri dhe uji ftohte- cold thermal water
 • Photo of Mulliri dhe uji ftohte- cold thermal water
 • Photo of Mulliri dhe uji ftohte- cold thermal water
 • Photo of Viewpoint of Peshkopia and Curative Volley
 • Photo of Viewpoint of Peshkopia and Curative Volley
 • Photo of Viewpoint of Peshkopia and Curative Volley
 • Photo of Gradishta e Bugjunecit- Balcony of Peshkopia
 • Photo of Gradishta e Bugjunecit- Balcony of Peshkopia
 • Photo of Kodra e Bulkallareve- Hill of Bulk Family
 • Photo of Kodra e Bulkallareve- Hill of Bulk Family
 • Photo of Kodra e Bulkallareve- Hill of Bulk Family
 • Photo of Kodra e Bulkallareve- Hill of Bulk Family

Comments

  You can or this trail